Zoekresultaten
Resultaat 1 - 12 (van 12)
Tijl Uilenspiegel
Grappenmaker Tijl, geboren in 1527 in Damme, sluit zich met zijn vriend Lamme Goedzak aan bij de geuzen om tegen de Spaanse overheersing te vechten.
Fictie
Film
Mien van 't Sant Ik kón niet anders zijn
Een nakomertje uit een rijk leraarsgezin moet veel moeilijkheden overwinnen voor zij uiteindelijk het geluk vindt met haar Surinaamse vriend.
Fictie
Nederlands | 271 pagina's | Grote Letter Bibliotheek, Baambrugge | 1989
Gedrukt boek
Philipp Vandenberg De vloek van de farao's
Drie historische verhalen met thrillerelementen.
Fictie
Nederlands | 864 pagina's | Karakter Uitgevers, Uithoorn | 2013
Gedrukt boek
Louis Paul Boon De meisjes van Jesses
naar de "Openbaring van Johannes" en het naar kranteknipsels bij elkaar geplakt "Relaas over opzienbarende moorden in de stad Babylon"
Op krantenknipsels over de moord op Sharon Tate gebaseerde parabel over de opzienbarende moorden in Babylon.
Fictie
Nederlands | 153 pagina's | De Arbeiderspers : Querido, Amsterdam | 1980
Gedrukt boek
J. Visser-Roosendaal De erfenis
Een familiegeschiedenis van vier generaties herleeft als het ware, als een jongeman in Noord-Holland een dorpshuis erft, waaraan hij dierbare herinneringen heeft.
Fictie
Nederlands | 184 pagina's | Gottmer, Haarlem | 1973
Gedrukt boek
Anke de Graaf Feest in de rozentuin
Om hun zusje aan de man te brengen bedenkt een jong echtpaar een plan.
Fictie
Nederlands | 256 pagina's | Iris Oirschot, Oirschot | 2002
Grootletterboek
Rosamunde Pilcher Het verlaten huis & De stormdag
twee romans
Bundeling van twee romans over jonge vrouwen die met hun verleden geconfronteerd worden.
Fictie
Nederlands | 384 pagina's | Van Reemst, Houten | 2002
Gedrukt boek
Ewout Speelman Het erfgoed van Marijt
Een vrouw kan de dood van haar man slechts moeizaam verwerken totdat een vroegere vriend van haar moeder haar genegenheid weet te verwerven.
Fictie
Nederlands | 306 pagina's | Grote Letter Bibliotheek, Baambrugge | 1990
Gedrukt boek
Leni Saris Concertwals
In ‘Concertwals’ van Leni Saris is Ellen al als jong meisje weg van klassieke muziek. Tijdens een schooloptreden hoort ze de concertwals van Moskowski en Ellen zal nooit meer dezelfde zijn. Als ze later Sander ontmoet, legt ze geen verband tussen deze jonge man en de beroemde jonge pianist Alexander. Ze worden verliefd, maar Sander blijkt een moeilijk jongen om écht te leren kennen. Pas als Ellen later de geheimen van de teruggetrokken Sander ontdekt, besluit ze hem te helpen. Leni Saris schrijft...
Fictie
Nederlands | ePub2 | Z&K, Uitgeverij Zomer & Keuning, Utrecht | 2021
E-book
Dolf de Vries Een muur van blauw
Een echtpaar wordt zich, tijdens een tweejarig verblijf op Aruba, bewust van de verwijdering die in veertien jaar huwelijk gegroeid is.
Fictie
Nederlands | 161 pagina's | Elmar, Delft | 2017
Gedrukt boek
Albert Uderzo Asterix op Corsica
Ballonstrip.
Fictie
Nederlands | 48 pagina's | Hachette, Paris | 2013
Gedrukt boek
Leni Saris Concertwals
Een bijna dove, eens beroemde, concertpianist krijgt na een operatie zijn gehoor en daarmee de mogelijkheid tot optreden weer terug. Maar dit leidt in het begin wel tot een verwijdering tussen hem en zijn jonge vrouw.
Fictie
Nederlands | 371 pagina's | Grote Letter Bibliotheek, Deventer | 2015
Grootletterboek