Zoekresultaten
Resultaat 21 - 30 (van 30)
Koen Vergeer MaxMania
de weg naar de top
In ‘MaxMania’ duikt schrijver en raceliefhebber Koen Vergeer in de wereld van de Formule 1, en kijkt hij naar de loopbaan van Max Verstappen. De Formule 1 is namelijk niet meer hetzelfde sinds Max Verstappen de wereldtitel in het vizier heeft. Ook de beleving in Nederland is veranderd, nu ‘wij’ een superster hebben in de sport die zo lang onbereikbaar leek en zelfs verafschuwd werd. Max Verstappen brengt een heel nieuw Oranjelegioen op de been. De Formule 1 is een nationale kwestie geworden. Iedereen...
Nederlands | 8 uur 25 minuten (727 MB) | Atlas Contact, Amsterdam | 2021
Luisterboek (digitaal)
Leo Oldenburger Keepers zijn gek
het definitieve bewijs aan de hand van de mooiste verhalen uit de voetbalgeschiedenis
Verhalen en anekdotes over bijzondere prestaties binnen en buiten het voetbalveld van (voormalige) keepers.
Non-fictie
Nederlands | 237 pagina's | Voetbal International, Utrecht | 2018
Gedrukt boek
Eddy Veerman Lucky shot
Marc van de Kuilen: van oorlogsdrama naar Paralympische droom
Verslag van het 'friendly fire'-incident in 2008 in Uruzgan, waarbij de Nederlandse militair Marc van de Kuilen zwaar gewond raakte, de gevolgen voor alle betrokkenen en de wijze waarop Van de Kuilen zich een weg baande naar de Paralympische Spelen in 2016.
Non-fictie
Nederlands | 185 pagina's | [Arko Sports Media], Nieuwegein | 2018
Gedrukt boek
Geraint Thomas Mijn Tour de France
de succestocht naar de gele trui
Autobiografisch verhaal van en over de Britse profwielrenner Gerraint Thomas (1986), over de door hem gewonnen Tour de France van 2018.
Non-fictie
Nederlands | 319 pagina's | Edicola Publishing b.v., Deventer | 2019
Gedrukt boek
Tonny van der Mee Simon Tahamata
de kleine dribbelaar; biografie
Biografie over de profvoetballer en trainer Simon Tahamata (1956).
Non-fictie
Nederlands | 279 pagina's | Edicola Publishing, Deventer | 2018
Gedrukt boek
Koen Weijland Strijder
leven als een professioneel esporter
Koen Weijland vertelt (ik-figuur) over zijn leven en hoe hij de eerste esporter in Nederland is geworden. Hij heeft van het spelen van voetbalgames zijn beroep kunnen maken. Met kleurenfoto's en tips om ook esporter te worden. Vanaf ca. 15 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 240 pagina's | Kosmos Uitgevers, Utrecht | 2018
Gedrukt boek
Thomas Sijtsma Het Beest
het wielerleven van Lieuwe Westra
Biografie van profwielrenner Lieuwe Westra die door de strijd tegen zijn depressies in 2017 besloot te stoppen met wielrennen.
Non-fictie
Nederlands | 240 pagina's | Voetbal Inside, [Amsterdam] | 2018
Gedrukt boek
Jimmy Burns Cristiano & Leo
de strijd om de beste voetballer aller tijden te worden
Over het leven en de carrières van de twee topvoetballers Cristiano Ronaldo (1985) en Lionel Messi (1987).
Non-fictie
Nederlands | 445 pagina's | Voetbal International, Amsterdam | 2018
Gedrukt boek
Dirk Kuyt | Jaap de Groot Dirk Kuyt
het geloof in succes
Profvoetballer Dirk Kuyt kijkt op terug op zijn loopbaan en vooral op zijn laatste jaren als prof waarin hij met Feyenoord kampioen werd.
Nederlands | 191 pagina's | Nieuw Amsterdam, [Amsterdam] | 2018
Gedrukt boek
Michel van Egmond | Wim Kieft Wim Kieft
de terugkeer
Wim Kieft (1962) gaat samen met de auteur terug naar Italië waar hij van 1983-1987 heeft gevoetbald en vertelt openhartig over zijn leven, verslavingsverleidingen en dwangneurosen.
Non-fictie
Nederlands | 232 pagina's | Overamstel uitgevers, [Amsterdam] | 2018
Gedrukt boek